ZPRÁVY Ekonomika Brno

Společnost SsangYong Motor Company dokončila svůj rehabilitační proces a je připravena na novou etapu

Společnost SsangYong Motor Company dne 11. listopadu oznámila, že splatila úvěr určený na rehabilitaci společnosti, a to z prostředků pocházejících z její akvizice společností KG Group.

0

Před 3 měsíci

Úspěšně rozběhnuté podnikání? Na toto byste neměli zapomenout

Zdroj: pexels.com Podniknout první kroky k vlastnímu byznysu a založit si živnost nebo firmu ještě není to nejtěžší. Rozjet skutečně úspěšnou firmu se však dnes povede jen málokomu. Neznamená to jen rozjet byznys, znamená to především rozjet efektivní byznys, ubírat se správným směrem, neustále sledovat nejnovější trendy a držet se předem připraveného a detailn

6

Před 3 měsíci

SALIMATECH: Nová podoba potravinářského veletrhu v Brně se zaměří na prezentaci technologií

Příležitost navázat nové obchodní vztahy, přehled o českých i zahraničních dodavatelích v oboru, profesionální prostor pro prezentaci firmy a produktů.

0

Před 4 měsíci

Samovyšetření prsou, obličejová jóga, burleska? Zajděte na akci Pro zdraví ženy, bude zdarma

Interaktivní konference Pro zdraví ženy se uskuteční 24. září v brněnském Impact Hubu. Již tuto sobotu budou účastníci moci ochutnat čistý mořský kolagen, vyzkoušet si účinky obličejové jógy, naučit se samovyšetření prsu nebo vyslechnout přednášky z oblasti seberozvoje a zdravé životosprávy. Novinkou je vstup zdarma, stačí se pouze registrovat na webových stránkách.

8

Před 5 měsíci

Kde si pořídit kvalitní repasovanou elektroniku a ještě ušetřit? Navštivte e-shop www.c-c.cz

Repasovaná elektronika je velmi kvalitní a spolehlivé zboží, které je odborně zkontrolováno. Tedy za málo peněz dostanete hodně muziky, a to se v dnešní době opravdu vyplatí. Na elektroniku z e-shopu www.c-c.cz dostanete záruku 12 měsíců.

0

Před 6 měsíci

Česká republika by měla neprodleně začít snižovat svoji spotřebu plynu

V případě, že od srpna nebude dovoz zemního plynu do České republiky dosahovat alespoň úrovně dvou třetin průměrné denní dodávky letošního roku, budou muset domácnosti a firmy omezit svoji spotřebu.

4

Před 7 měsíci

Ušetřete s repasovanou elektronikou, která je kvalitní a spolehlivá. Navštivte e-shop www.c-c.cz

Repasovaná elektronika je velmi kvalitní a spolehlivé zboží, které je odborně zkontrolováno. Tedy za málo peněz dostanete hodně muziky, a to se v dnešní době opravdu vyplatí. Na elektroniku z e-shopu www.c-c.cz dostanete záruku 12 měsíců.

0

Před 7 měsíci

Za málo peněz hodně muziky, to je e-shop www.c-c.cz s repasovanou elektronikou

Není třeba nedůvěřovat repasované elektronice, jedná se o velmi kvalitní a spolehlivé zboží, které je odborně zkontrolováno. Tedy za málo peněz dostanete hodně muziky, a to se v dnešní době opravdu vyplatí. Na elektroniku z e-shopu www.c-c.cz dostanete záruku 12 měsíců.

0

Před 8 měsíci

Česká úpravna vody pomáhá na Ukrajině. Teď se představí zástupcům OSN

Společnost Hutira darovala Ukrajině unikátní zařízení k úpravě vody.

0

Před 9 měsíci

Nejlepším řešením jak ušetřit na energiích, je pořídit si vlastní fotovoltaickou elektrárnu, firma Galimed Energy Vám s tím ráda pomůže

FVE na klíč a profesionální poradenství ohledně všech náležitostí při zřízení vlastní FVE na Váš dům či firmu, to je firma Galimed Energy. Odborníci ve svém oboru Vám rádi pomohou se vším, co kolem zřízení vlastní FVE potřebujete vyřešit.

0

Před 9 měsíci

Nadupaný e-shop www.c-c.cz je rájem kvalitních repasovaných počítačů a příslušenství za bombastické ceny!

Nejlepším způsobem jak ušetřit na elektronice, ale neztratit na kvalitě, je pořídit si repasovaný produkt. Spolehlivost, záruka i nízká cena, to jsou hlavní přednosti repasované elektroniky.

0

Před 9 měsíci

Plzeňská společnost Krásný – zdravotnická technika se zúčastnila XXVIII. Mezinárodní konference NEMOCNIČNÍ EPIDEMIOLOGIE A HYGIENY v Brně

Konference se konala ve dnech 26. - 27. 4. 2022 a nesla se v duchu sebereflexe nemocniční hygieny po dvou letech epidemie COVID-19. Mezi přednášejícími se objevovaly i vlivné české nebo zahraniční osobnosti dané problematiky. Svoji přednášku na téma Novinky v očkování přednesl Prof. MUDr. Roman Prymula, CSc.

0

Před 9 měsíci

Spolehlivé repasované notebooky Dell Latitude se zárukou od www.c-c.cz za bezkonkurenční ceny!

Kamenná prodejna Correct Computers v Plzni ve Skladové 24 má skladem stovky produktů, ale také na e-shopu www.c-c.cz najdete nepřeberné množství repasované techniky i kvalitního příslušenství.

0

Před 10 měsíci

Firma Langmatz CZ vystavuje nejmodernější chytrá chodecká tlačítka na výstavě intertraffic v Amsterdamu!

Langmatz představuje širokou škálu elektrotechnických výrobků a specializuje se také na chytrá chodecká tlačítka. V těchto dnech vystavuje své výrobky na výstavě v Amsterdamu! Výstava trvá od 29.3. do 1.4.2022.

0

Před 10 měsíci
ČNSO Studio