Dny sportovišť mění koncepci

Na dnešním zasedání se radní zabývali tradiční akcí Dny sportovišť. Ta se letos uskuteční ve třech termínech: v dubnu, srpnu a prosinci.


Rada města Brna 14. prosince rozhodla, že se Dny sportovišť v termínu 27.–29. prosince 2022 neuskuteční, a nechala jim připravit novou koncepci. Opět budou několikadenní, ale tentokrát budou rozděleny na více jednodenních akcí. Jejich hlavní myšlenkou je podpořit pohyb obyvatel Brna a představit sportoviště veřejnosti.

„Brno se profiluje jako město sportu, čemuž se snažíme různými způsoby pomáhat. Dny sportovišť jsou akcí, která nabídne široké veřejnosti možnost sportovního vyžití i s doprovodným programem a zároveň lidem prezentuje městská sportoviště. Protože chceme, aby přišel každý, kdo má o pohyb zájem, bude vstup tradičně zdarma,“ vysvětlil radní pro sport Tomáš Aberl.   

V sobotu 15. dubna se Dny sportovišť uskuteční v Aquaparku Kohoutovice, ve čtvrtek 31. srpna v lužáneckých bazénech, v pátek 8. prosince na kluzištích za Lužánkami a na Vodově. Rozpočet akce na doprovodný program činí 300 000 Kč. Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
17.03.2023 08:54
0 +
 
weby uniweb

Hlavní zprávy