Očkovací centrum na brněnském výstavišti bude očkovat i neregistrované a to od pondělí

Nově mají možnost zažít atmosféru velkokapacitního očkovacího centra i neregistrovaní. Od pondělí 26. července pro ně bude k dispozici několik stovek vakcín denně. Díky velkému průtoku lidí by zde ani neregistrovaní nemuseli dlouho čekat, protože doplní řady těch, kteří na očkování přichází dle svého vybraného termínu.


„Lidé, kteří se nechtějí předem registrovat a chtějí využít svého rozhodnutí, kdy se na očkování dostaví, je tato možnost ideální. Mohou tak jít kolem očkovacího centra a v tu chvíli jim to přijde jako dobrý nápad, stačí mít u sebe kartičku pojišťovny a občanský průkaz. Této možnosti mohou využít i cizinci, kteří si u nás neplatí zdravotní pojištění, nyní prostě stačí, aby kdykoli přišli a na místě očkování zaplatili. Pro samoplátce je důležité, aby měli u sebe platební kartu, protože v očkovacím centru není možné platit hotově,“ říká ředitel Fakultní nemocnice Brno prof. MUDr. Jaroslav Štěrba, Ph.D

Na brněnském výstavišti se očkuje dvoudávkovou vakcínou Comirnaty od firmy Pfizer/BionTech, výjimkou nejsou ani děti ve věku 12-15 let, k očkování se mohou také dostavit bez registrace od pondělí do pátku. 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 27.07.2021 09:53
0 +
 
Dan Brown a W Simphony

Hlavní zprávy