Dva domy jsou ke koupi formou dražby

Domy na Hybešově a Vranovské město prodává v dražbě. Obě dražby se budou konat ve druhé půlce listopadu a předcházet jim budou prohlídky nemovitostí.


Dům na Hybešově (na fotce vpravo) se nabízí za vyvolávací cenu 59,4 milionu korun. Hlavní budova s částí do dvora je určena k rekonstrukci. Do hlavní budovy se vstupuje z ulice Hybešovy, sloužila jako administrativní objekt. Má složitou, průchozí a roztříštěnou dispozici jednotlivých prostor, je v ní několik různých výškových úrovní v rámci jednoho podlaží. 

Levá část budovy je případně určena k demolici, neboť její stav z pohledu statiky a oprav může být finančně náročný. Jsou zde znatelné trhliny, vlhkost ve zdivu a v podlahách. Více informací je dostupných zde.

Dům Vranovská 12 (na fotce dole) pochází z roku 1906 a stojí u frekventované křižovatky Vranovská–Jugoslávská v katastrálním území Zábrdovice v městské části Brno-sever. Jde o řadovou vnitřní budovu, z větší části podsklepenou. Má 4 nadzemní podlaží, ve 2.-4. nadzemním podlaží jsou kryté pavlače s okny, ze kterých jsou přístupné jednotlivé byty (celkem 10). Na každém podlaží jsou vedle schodiště společná WC. V přízemí jsou dva nebytové prostory. Nejnižší nabídková cena je stanovena na 23,3 milionu korun.

Budova není aktuálně obyvatelná, je však možná její celková rekonstrukce a modernizace. Další informace jsou zveřejněny zde.

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa