Práce Nabídka zaměstnání

všeobecná sestra

Domov pro seniory Věstonická

Věstonická 4304, Brno

Kateřina Vejmelková
776 579 910, 544 121 575

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 46 000,- Kč

Požadujeme:
Všeobecná zdravotní sestra/bratr
Jsme poskytovatelé sociálních služeb v oblasti péče o seniory. Našim klientům nabízíme služby ubytování a stravování, dále ošetřovatelskou a zdravotní, aktivizační a rehabilitační péči. Jsme jedním z největších domovů pro seniory a dokážeme zajistit péči pro 404 klientů, a to na jednom místě. Našim cílem je vytvoření bezpečného a příjemného prostředí seniorům, kteří se ocitli v nepříznivé sociální situaci.
Bude pro Vás posláním pomáhat klientům prožít důstojné a bezpečné stáří?
Výborně, hledáme právě Vás!
Co byste měl/a splňovat?
" Min. SŠ vzdělání v oboru zdravotnictví (všeobecná sestra)
" Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
" Osvědčení k výkonu práce bez odborného dohledu
" Odborné znalosti v oboru geriatrie výhodou
" Základní znalost práce na PC
" Schopnost týmové spolupráce a ochota nabídnout pomocnou ruku
" Hodit se bude dobrá schopnost komunikace, pozitivní osobnost a velká dávka empatie, uvítáme proaktivní přístup
" Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" Ochota pracovat na směny v nepřetržitém režimu
Co Vás čeká?
" Zajišťování kvalitní specializované zdravotní a ošetřovatelské péče našim klientům
" Provádění odborných zdravotních úkonů - převazy, odběry, aplikace injekcí, podávání léků apod.
" Monitoring a vyhodnocení zdravotního stavu klientů
" Poskytování důstojného přístupu k člověku z hlediska jeho potřeb
" Práce s PC a specializovaným zdravotnickým softwarem
" Vedení dokumentace ke klientovi
Co Vám zajistíme?
" Smysluplnou práci, které si naši klienti velice cení a my z toho máme skvělý pocit
" Lidskost, férový přístup a stabilitu zaměstnání
" Platové ohodnocení dle dosažené praxe až 46 000,- Kč dle praxe
" Pololetní odměny a příplatky
" Čekají Vás finanční odměny k životnímu a pracovnímu výročí
" 6 týdnů dovolené
" Příspěvek na dovolenou
" Máme jídelnu s kantýnou a zvýhodněné stravování
" Podporujeme vzdělávání a osobní rozvoj, získání odborných certifikací
" Na pracovišti můžete využít posilovnu, saunu, knihovnu,…
" Společenské a kulturní akce, možnost využít zvýhodněných zájezdů do zahraničí a tuzemska
" Nacházíme se v klidném prostředí Brna s rozsáhlou zahradou s jezírkem a odpočinkovými zónami
" A v neposledním jsme také skvělý tým, který se těší, až se k nám přidáte!
Staňte se součástí našeho týmu a pomáhejte společně s námi zlepšovat kvalitu
života našich klientů!

Nabízíme:
Nástup od 1.1.2022 nebo dle dohody.
Kontakt: e-mail: vejmelkova.k@dsves.cz