Práce Nabídka zaměstnání

vedoucí konstrukce - vývojový pracovník

MIRAI INTEX s.r.o.

Tuřanka 858, Brno

Mgr. Jan Čebiš, DiS.

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 53 417,- Kč

První kontak se zaměstnavatelem e-mailem.

Náplň práce:
" zpracovává dokumentaci pro chlazení
" zpracovává dokumentace pro cetifikaci výrobku v EU
" zpracovává projekční podklady pro navazující profese
" podílí se na přípravě harmonogramů projekčních prací
" podílí se na návrhu konstrukčního řešení projektu
" práce v program Solidworks
" prohlubuje a rozšiřuje svou odbornou kvalifikaci a jazykové znalosti a při výkonu funkce je plně využívá
" Dodržuje, směrnice, pracovní normy, pracovní postupy, bezpečnostní předpisy a další dokumentaci společnosti MIRAI INTEX
" Zachovává mlčenlivost o všech skutečnostech, se kterými se seznámí při výkonu
své funkce

Požadavky:
ŘP sk. B, znalost práce v programu SOLIDWORKS

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou