Práce Nabídka zaměstnání

vedoucí technicko-provozního úseku

MÁJ, stavební bytové družstvo

Palackého třída 2630, Brno

Eva Kováříková
549 242 846

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 29 000,- až 31 000,- Kč

životopisy s přehledem praxe a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu ekovarikova@majbrno.cz nejpozději do 21. 9. 2021.

Požadované vzdělání: středoškolské nebo vysokoškolské technického směru
Praxe:minimálně 5 let
Požadované znalosti:
- praktické znalosti a zkušenosti v oblasti stavebnictví
- znalost legislativy zejména v oblasti stavebnictví a dotačních programů
- organizační a řídící schopnosti
- schopnost týmové spolupráce a výborné komunikační schopnosti
- zodpovědnost
- flexibilita a samostatnost při řešení problémů
- občanská, morální a trestní bezúhonost
- řidičský průkaz skupiny B
- velmi dobrá znalost na PC
Výhodou:
- praxe v družstevní správě nebo správě nemovitostí
- autorizace v oboru pozemní stavby
- praxe na vedoucí pozici, zkušenosti s vedením kolektivu
Náplň práce:
- komunikace a spolupráce s předsedy společenství vlastníků jednotek, majiteli bytů při řešení stavebních oprav a havárií na domech a bytech
- příprava a realizece výběrového řízení
- aktivní účast při realizaci staveb a kontrola provedených stavebních prací
- příprava a zajišťování podkladů pro stavební povolení, kolaudační rozhodnutí apod.
- jednání se stavebními úřady, dotčenými organizacemi a majiteli pozemků
-komunikace s externími projektanty a státní správou.

čtvrtletní prémie, pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, školení