Práce Nabídka zaměstnání

udržbář/ka (domovník/ice)

Ilona Šafaříková
602 303 971

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 13 650,- až 19 770,- Kč

Náplň práce:
- běžná údržba a drobné opravy v objektech CÚ pro JmK
- opravy, údržba, montáž a demontáž zařízení v kancelářích a skladech (např. skladovací regály, nábytek).
- obsluha kotelny v objektech Brno Traťová
- plnění úkolů manuálního charakteru
- manipulace s materiálem, MTZ, fyzická likvidace vyřazeného majetku, úkoly v oblasti autoprovozu (např. péče o akumulátory SMV,pneumatiky, převoz do servisu apod.)
- údržba skladového areálu v Boskovicích včetně letní a zimní údržby venkovních prostor
-běžný úklid a zimní údržba komunikací, přilehlých pozemků a parkoviště v areálu Brno
Traťová a Koliště
Požadavky:
- střední 8vzdělání s výučním listem
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz skupiny "B"
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
Doba určitá na rok s možností změny na dobu neurčitou.
po zapracování možnost přiznání osobního příplatku
výkonnostní / cílové odměny
5 týdnů dovolené
5 dnů placeného volna
stravenky v hodnotě 70 Kč (příspěvek zaměstnavatele činí 36 Kč)
osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP)
dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)