Práce Nabídka zaměstnání

technik dopravního značení

Zdeněk Škrob
602 796 795

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- až 36 000,- Kč

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky každý pracovní den 08:00-16:00 hod.

Náplň práce:
- pracovní pozice obsahuje pestrou práci převážně v terénu. Jedná se zejména o instalaci dočasného dopravního značení (tzn. značení uzavírek na silnicích i dálnicích) a montáž tvalého dopravního značení. S výsledky naší práce se denně setkáváte na svých cestách. Požadujeme výborný zdradvotní stav, fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, samostatnost a řidičský průkaz skupiny B (řízení dodávky přestavuje až 50% pracovní doby našich techniků, tudíž nestačí jen vlastnit řidičský průkaz, ale být skutečným řidičem). Nabízíme zajímavou, zodpovědnou a ve velké míře samostatnou práci v dobrém a mladém kolektivu, kde musí být všichni týmovými hráči (nicméně, kde je vidět výsledek každého jednotlivce).