Práce Nabídka zaměstnání

svářeč

DI industrial spol. s r.o.

Purkyňova 3050, Brno

Klára Kokorská
734 442 551

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

Kontakt e-mailem
Společnost DI industrial, spol. s r.o., zabývající se zakázkovou strojírenskou výrobou v oblasti výroby dílců, montážních podsestav elektronových mikroskopů, vakuových systémů i fyzikálních a laboratorních zařízení posiluje svou výrobní a technologickou základnu a hledá v současné době vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:
" Svařování přesných dílců metodou TIG
" Svařování svazkem elektronů (tavným způsobem)
" Spojování součástí pájením - měkké a tvrdé pájení
" Příprava dílců ke svařování (návrh vhodného upnutí atd.) a případné začistění/broušení svárů
" Udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:
" Vyučení v oboru zámečník či jiném příbuzném strojírenském oboru
" Schopnost číst výkresovou dokumentaci
" Manuální zručnost, pečlivost, přesnost, odpovědnost, samostatnost
" Svářečské oprávnění dle ČSN 05 0705 ZK 111 1.1, ZK 141 21, ZK 141 8 výhodou
" Průběžné zaučení na svařování svazkem elektronů - podmínkou
" Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
" Podílení se na zajímavé kusové výrobě - výroba dílů do elektronových mikroskopů, dílců pro vakuovou techniku a kryogenní aplikace
" Budete součástí střední české firmy, která funguje přes 20 let, je stabilní a mé své místo na trhu
" Ze začátku práce na jednosměnný provoz - po zaučení dvousměnný provoz
" Smlouvu na dobu určitou 1 rok (v případě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou)
" Stravovací paušál, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, akce pro zaměstnance
" Nástup možný ihned nebo dle dohody

Stravovací paušál ve výši 50Kč za odpracovanou směnu, kurzy a školení, akce pro zaměstnance