Práce Nabídka zaměstnání

projektový pracovník/projektová pracovnice

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno - prac.

Hybešova 253, Brno

Lucie Martincová
543 426 031, 606 030 421
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- Kč

Ředitelka Vzdělávacího institutu pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a střediska služeb školám, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Náplň práce:
o administrativní a finanční řízení projektů zaměřených zejména na oblast vzdělávání včetně přeshraničních a mezinárodních projektů
o koordinace vnitřních procesů v souvislosti s implementací projektů (sběr podkladů souvisejících s projektem, personální podklady, archivace dokumentace)
o komunikace s poskytovateli dotace
o kontrola naplňování cílů a závazků projektů dle plánovaného harmonogramu
o odpovědnost za publicitu projektů
o spolupráce a komunikace s partnery projektu při plánování, organizaci, sledování a vykazování aktivit projektu, komunikace s poskytovatelem dotace a s řešitelským týmem projektu
o vyhledávání dotačních příležitostí pro projekty
o podíl na tvorbě projektových žádostí
o spolupráce při přípravě průběžných, monitorovacích a evaluačních zpráv
o spolupráce na analýze a řízení rizik a příležitostí v projektu
o spolupráce při auditech projektu
o spolupráce při zajištění předání výstupů z projektu
o správa elektronické a fyzické dokumentace projektu
o svolávání a vedení schůzek, podílení se na diseminaci a propagaci projektu, zastupování a prezentace projektu na národních a mezinárodních akcích
o zajištění dílčích činností při řízení změn v projektu

Požadujeme:
ukončené VŠ vzdělání + 2 roky praxe nebo SŠ vzdělání s maturitou + 5 let praxe ve finančním řízení a administraci EU projektů (OP VVV …) nebo projektů hrazených ze státních a krajských dotací
o zkušenosti s přípravou projektů, orientace v grantových a dotačních výzvách
o výborná znalost českého jazyka
o velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
o pokročilou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, ...)
o systematický a zodpovědný přístup k práci, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti
o schopnost týmové i individuální práce
o zájem a ochotu se dále vzdělávat
o bezúhonnost

Výhodou:
o znalost prostředí školských příspěvkových organizací
o ŘP sk. B. - aktivní řidič
o zkušenost s řízením projektů v rámci programu EU Horizon 2020, TA ČR, Erasmus+

Nabízíme:
o práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
o 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna
o příspěvek na stravování
o flexibilní pracovní doba, možnost práce z domu
o možnost dalšího odborného vzdělávání
o kancelář v blízkosti centra města a parkování přímo v místě organizace

Nástup dle dohody.

Zájemci zasílejte, prosím, motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu martincova@sssbrno.cz do 27. září 2021.

Pokud se Vám neozveme nejpozději do 10 pracovních dní po oficiálním termínu uzávěrky přihlášek, znamená to, že jsme dali přednost uchazečům, jejichž profil lépe odpovídal našim nárokům kladeným na hledanou pozici.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče, popř. zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba, odborné vzdělávání, možnost parkování, benefitní karta pro zaměstnance