Práce Nabídka zaměstnání

programátor v C pro embedded systémy

EFEF, spol. s r.o.-prac.

Starobrněnská 339, Brno

Barbora Štěpánková

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 53 417,- Kč

Životopisy zasílat na e-mail: stepankova@vytopna.com
Místo výkonu práce: Brno, Starobrněnská 12
Požadavky:
VŠ vzdělání v oboru IT, programování v jazyce C (min. 2 roky praxe), zkušenost s programováním embedded systémů a testováním v jazyce C, zkušenosti s nastavováním mikrokontrolerů, periferií a protokolů, zkušenosti s vývojem pro Linux v jazyce C, zkušenosti s konfigurací Linuxu pro konkrétní HW, pokročilá znalost v elektronice, aktivní anglický jazyk na vysoké úrovni.
Nabízíme:
4 týdny dovolené, smlouvu na HPP, příspěvek na stravování, příspěvek na sport
Náplň práce:
programováním SW, spolupráce na vývoji SW a HW, spolupráce s SW a HW Developerem
Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou