Práce Nabídka zaměstnání

laborant - vzorkař

Komínková
731 128 821

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 19 770,- až 26 830,- Kč

Kontakt e-mailem.

Délka pracovního vztahu: na dobu určitou 1 rok, po roce možnost prodloužení

Pracovní náplň:
- provádění odběru vzorků vod (odpadní, pitné, povrchové, apod.) - odběr vzorků v celém Jihomoravském kraji
- provádění odběru pevných vzorků (odpady, kaly, apod.)
- měření vybraných ukazatelů v terénu
- plánování vzorkování, zhotovení protokolů o odběrech vzorků
- jednání se zákazníky
- administrativa, konzultace

Očekáváme:
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- praxe v oboru, případně znalost systému LIMS výhodou
- samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu
- zdravotní způsobilost, potřebnou fyzickou zdatnost, organizační schopnosti, příjemné vystupování

Nabízíme:
- plný úvazek
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- stravenky

Žádosti zasílejte do 15.2.2022