Práce Nabídka zaměstnání

administrativní pracovník do školní jídelny

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Horníkova 2170, Brno

Aleš Fialka
544 211 740

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 21 000,- Kč

Kontakt e-mailem.

Pracovní náplň: evidence plateb stravného, přihlašování a odhlašování obědů, a další administrativa s tímto spojená, komunikace s rodiči, přípravy svačinek pro MŠ, pomocné práce v ŠJ
požadujeme: ukončené střední odborné vzdělání, spolehlivost, ,komunikativnost, základní znalost PC,
praxe ve školství na podobné pozici a znalost programu www.jidelna.cz výhodou
nabízíme: na základě praxe v oboru a po uplynutí 3měsíční zkušební lhůty osobní ohodnocení jako trvalou složku mzdy
Prosíme o zaslání životopisu na kontaktní email, vyhovující uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

příspěvek FKSP na kulturu,dovolenou a 10,- Kč na zaměstnanecký oběd