Vrchní ministerský rada v odboru azylové a migrační politiky

Mgr. Eva Weberová
974833167

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 31 670,- Kč

První kontakt e-mailem

Náplň práce:
*vytváření celostání koncepce azylové a migrační politiky zejména ve vztahu k dublinské
problematice
*plnění úkolů souvisejících s přímou aplikací předpisů Evropské unie, zejména v rámci
mezistátní spolupráce v procesu určování členského státu odpovědného za posouzení
žádosti o azyl podané cizincem v jednom z členských států a při realizaci transferů
cizinců do odpovědného státu
*metodická a analytická činnost v oblasti implementace dublinských pravidel
*kompletní zajištění procesu vyřizování žádostí o převzetí/přijetí zpět, specializace na
nestandartní dublinské případy
*analytická činnost výchozích podkladů cizineckého informačního systému, vízového
informačního systému, zpracování údajů zadávaných do systému EURODAC
*vyřizování dožídání státních orgánů a orgnizací týkající se dublinské problematiky

Požadavky:
*VŠ magisterského vzdělání
*způsobilost seznamovat se s utajovanými informacemi pro stupeň utajení Vyhrazené
*trestní bezúhonost
*státní občanství ČR
*znalost anglického jazyka výhodou
*znalost ruského jazyka výhodou
*znalost MS Office, Outlook, Internet
*řidičské oprávnění skupiny B

Nástupní termín:
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou, nejdéle však do 30. 9. 2024) se zkušební dobou 6 měsíců.

Povinné náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
*strukturovaný životopis
*motivační dopis
*doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
*výpis z RT ne starší třech měsíců

Zájemci o volné pracovní místo zasílejte nabídku společně se strukturovaným životopisemje možné zaslat nejpozději do 31. ledna 2022 na emailovou adresu dublin@mvcr.cz s předmětem "Přijímací řízení ID30000908.
Na zaslané nabídky po uvedeném datu nebude brán zřetel. Odpovědi budou zaslány pouze uchazečům, kteří budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, zvýhodněné závodní stravování, FKSP