Práce Nabídka zaměstnání

Vodohospodář - krajinář

Markéta Šindlarová
495402560

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 40 000,- Kč

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v některém z oborů životního prostředí - zemědělství, lesnictví se zaměřením na vodní hospodářství, krajinu, ochranu přírody, pozemkové úpravy
- nebo SŠ vzdělání v oboru životního prostředí se zaměřením na vodní hospodářství, nebo krajinářství a ochranu přírody, pozemkové úpravy
- uživatelská znalost GIS, výhodou znalost matematických modelů používaných ve vodním hospodářství (HEC-RAS, HEC - HMS, …) znalosti CAD programů výhodou
- schopnost profesního sebe rozvoje a orientace v oblasti vodního hospodářství, krajinařině a problematice životního prostředí
- schopnost práce v týmu a komunikace s okolím
- zodpovědný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu
- řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme
- zajímavou a různorodou práci v oblasti vodního hospodářství, životního prostředí, krajinářství,
pozemkových úprav a projekce
- po zapracování klouzavou pracovní dobu
- adekvátní finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům
- práce v kanceláři i terénu (terénní průzkumy, mapování, geodetické měření, jednání s úřady)
- práce na zahraničních projektech
- využití GNU programů i nejmodernější techniky při zpracování zadaných úkolů
- příspěvek na stravování
Hlavní náplň práce
- zpracování studiií v oblasti vodního hospodářství,životního prostředí a krajinného plánování,
- po zapracování a osvědčení vlastní vedení projektů

- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Mobilní telefon
- Stravenkový paušál
- Multisport karta