Práce Nabídka zaměstnání

Virtual reality - vývojář, artist

Expodesign, s.r.o. - Výstaviště

Výstaviště 405, Brno

Ing. Petr Sopoušek
608 881 298

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- až 60 000,- Kč

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem: sopousek@expodesign.cz

Naše firma se zabývá vývojem aplikací virtuální reality. Do našeho týmu hledáme kreativní zaměstnance na HPP, DPP.

Náplň práce:
" tvorba showroomů a prezentací ve VR prostředí
" interaktivní prvky, animace
CAD modelování
Požadujeme:
" znalost programu Unreal Engine případně Unity
" CAD programů 3DS MAX nebo Blender
" spolehlivost a samostatnost
Nabízíme:
" mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice
" odměny dle produktivity práce a úspěšnosti projektů
" práci v mladém, kreativním a přátelském kolektivu, možnost dalšího profesního růstu
www.vrexpodesign.cz

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, karta Multisport

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.