Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí přímé práce pobytové služby Azylový dům

Ivan Borek

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 30 500,- až 42 100,- Kč

ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s.
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici
vedoucí přímé práce pro službu Azylový dům
(zástup za mateřskou dovolenou s možností prodloužení)

Hlavní cíl - zajištění odborné sociální práce naplňující standardy kvality sociálních služeb stanovené legislativou ČR a vnitřními předpisy Armády spásy.

Náplň práce:

Vedoucí přímé péče vede tým pracovníků v přímé péči a zajišťuje odbornou sociální práci ve smyslu zákona 108/2006 Sb. pro danou organizační jednotku, podporu osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrované sociální služby Azylový dům

" zodpovídá za provoz a poskytované sociální služby § 57 Azylový dům,
" zodpovídá za personální rozvoj a řízení týmu pracovníků přímé práce
" zodpovídá za úplné vedení veškeré předepsané dokumentace (vnitřní dokumentace, statistiky, výkaznictví, vedení agendy sociální práce)
" zodpovídá za aktivity ve prospěch rozvoje služby

Požadujeme:

Vzdělání v oboru dle Zákona 108/2006 Sb. (min. VOŠ se sociálním zaměřením), doložitelnou praxi v sociální oblasti min. 1 rok v pomáhajících organizacích na profesionální bázi, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, dále pak:

" praxi v sociální oblasti min. 1 rok (výhoda praxe v soc. službách dle § 57)
" znalost legislativy v sociální oblasti
" čistý trestní rejstřík
" řidičský průkaz "B"
" pokročilé dovednosti při práci na PC s kancelářskými
" respektování křesťanských zásad Armády spásy
" přehled o grantové problematice, práce se statistikami (analýzy dat)
" zralou osobnost, schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, samostatnost a
odpovědnost, organizační a řídící dovednosti
" ochotu učit se, schopnost sebereflexe
" zkušenosti s vedením týmu, manažerské dovednosti výhodou

Nabízíme:

" nástupní mzdu 30.500,- Kč, (mzdové rozpětí do 42.100,-Kč),
" zázemí mezinárodní křesťanské organizace
" systém benefitů (stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené,
po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.
" podporu osobnostního růstu
" možnost vzdělávání

Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno

Pracovní podmínky:
Místo výkonu práce Brno, pracovní smlouva na dobu určitou, 37,5hod/týdně, úvazek 1,0 nesměnný provoz, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Předpokládaný nástup:
01. 10. 2021 nebo dle domluvy

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem
na e-mailovou adresu: ivan.borek@armadaspasy.cz nejpozději do 15. 09. 2021.

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 15. 09. 2021

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu setkání, které proběhne ve II. pol. září 2021 v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25 v Brně. Konkrétní termín setkání bude předem upřesněn.

Dotazy a žádosti o bližší informace k náplni práce zasílejte na e-mail: ivan.borek@armadaspasy.cz

(Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny skartovány.)