Práce Nabídka zaměstnání

Topenář, instalatér

Teplárny Brno, a.s. - prov.

Špitálka 253, Brno

Ing. Hana Žitníková
545169242

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- Kč

Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Topenář, instalatér"

Požadavky:

" SO vzdělání ukončeno výučným listem nebo ÚSO vzdělání
" Praxe v oboru vítána
" Svářečský průkaz výhodou (svařování plamenem, obalenou elektrodou)
" Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
" Výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

" Montáž, demontáž, servis, revize a opravy technologie plynových kotelen a výměníkových stanic
" Montáž otopných těles a kompletních rozvodů ÚT a TUV
" Montáž vodoměrů a RTN
" Montáž, demontáž a opravy plynoinstalace, vodoinstalace a kanalizace
" Provádění havarijní a pohotovostní služby

Nabízíme:

" Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,...)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
" Možnost využít firemního bytu

Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců - je vyžadováno z důvodu spočívajícího v povaze práce) zašlete nejpozději do 07. 02. 2022 do 12:00. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s.

Odpovězte na inzerci elektronicky nebo v pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 12.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00. Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "VŘ - Topenář, instalatér".

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

pracovní doba 37,5 h/týdně, 5 týdnů dovolené, osobní konto, závodní stravování