Práce Nabídka zaměstnání

Technik PO a BOZP

Věznice Kuřim

Blanenská 1191, Kuřim

Detail firmy

Mgr. M.Dygas, Bc. I. Novotná
541 555 210 nebo kl.211

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 24 760,- až 34 740,- Kč

První kontakt e-mailem

Náplň: komplexní agenda oblasti BOZP a PO pro věznici (prevence, kontrola, organizační činnost, analýza rizik, úrazy, požární technika, výcvik požárních družstev, dokumentace a předpisy, interní školení apod.)
Požadujeme: praxi v oboru, znalost související legislativy, odbornou způsobilost dle § 9 z.č. 309/2006 Sb. (prevence rizik) a dle § 11 z.č. 133/1985 Sb. v požární ochraně.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené. Finanční a sociální jistota. Příspěvek na dovolenou a stravu 11.000,- Kč, stravování, možnost rekreace v zařízeních VS, posilovna zdarma.