Práce Nabídka zaměstnání

TECHNOLOG/KA LINKY GALVANICKÉHO POKOVENÍ PLASTŮ

LARS Chemie, spol. s r.o.-prac.

Táborská 4297, Brno

Z. Strmiska

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 24 000,- až 30 000,- Kč

První kontakt e-mailem.
CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
" dohled na technologii linky prostřednictvím automatického řízení linky,
" kontrola technologických lázní, řízení výrobních procesů,
" doplňování chemie do technologických lázní na základě analýz z laboratoře,
" komunikace s laboratoří a odběr vzorků lázní/vod pro analýzy,
" dle potřeby drobná údržba linky.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
" ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní - odpolední - noční, 7,5 hod./směna nebo 12 hod. směny)
" manuální zručnost a technické myšlení.
" zajímavé mzdové ohodnocení s pravidelnou výplatou,
" pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní a perspektivní firmě,
" plný úvazek v kmenovém stavu,
" bezproblémové parkování před firmou,
" neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád a vždy pomůže,
" zaučení na pozici hlavním technologem a kolegy, není čeho se bát,
" férový přístup nadřízených k zaměstnancům,
" samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení,
" stravenkový paušál 50 Kč/směna,
" příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč/měsíc,
" nebo MULTISPORT karta na sportovní a relaxační aktivity,
" možnost využívat permanentku na zápasy HC KOMETA Brno,
" finanční odměny za životní a pracovní jubileum,
" odměna při získání nového zaměstnance,
" finanční příspěvek při narození dítěte,
" profesní růst, školení k tomu také patří,
" pro chvíle oddechu využijete odpočinkovou místnost s kuchyňkou,
" lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích,
" ad.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.