Práce Nabídka zaměstnání

Švadlena - pouze pro OZP

Tomáš Machálek
545 229 339
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 8 400,- až 15 200,- Kč

První kontakt e-mailem.

Co Vás čeká:
šití na průmyslových šicích strojích
příprava textilních materiálů
dodržování harmonogramu - plánu práce na pracovišti

Co od Vás očekáváme my:
OZZ nebo OZP (rozhodnutí o přiznání důchodu)
zkušenost na pozici švadleny/šičky podmínkou
manuální zručnost
pečlivost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
schopnost samostatné práce
možnost pracovat na poloviční úvazek

Co Vám můžeme nabídnout:
zázemí jedinečné, stabilní organizace s dlouholetou tradicí
zajímavou a smysluplnou práci na poloviční úvazek (20hod./týden)
mzdu a odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce
25 dnů dovolené

Kde budete pracovat: Brno, Tuřanská 12

Pro zařazení do výběrového řízení na nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: personalni@prah-brno.cz
Do předmětu vždy uvádějte celý název pracovní pozice.

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů