Práce Nabídka zaměstnání

Strojní mechanik/údržbář

KOVOLIT, a.s.

Nádražní 344, Modřice

Lenka Marková
532 157 715

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 35 000,- až 37 000,- Kč

První kontakt osobně (Nádražní 344, Modřice) nebo telefonicky.
Vhodné i pro OZZ/OZP.

Co budete dělat?
o identifkovat a odstraňovat závady na tlakových licích strojích zn. Bühler v oblasti mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
o provádět údržbu a preventivní technické prohlídky strojního zařízení.
Co očekáváme?
o vyučení/maturitu ve strojírenském oboru
o pečlivost, spolehlivost a fyzickou zdatnost (práce ve výškách)
o svářečský kurz a znalost hydraulických systémů výhodou
o orientaci ve výkresové dokumentaci
o ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Zaměstnanecké výhody:
o zajímavou práci v tradiční české firmě
o mzdu dle praxe od 35 000 Kč
o 5 týdnů dovolené
o pracovní dobu 37,5 hod. týdně
o docházkové prémie
o zkušený tým, odborné zaškolení a příležitost kariérního růstu
o pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
o práci v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00 hod.)
o široký výbě dotovaného stravování, výhodné telefonní a datové tarify, věrnostní odměny a další zaměstnanecké výhody
o nástup možný ihned
o další zaměstnanecké výhody