Práce Nabídka zaměstnání

Strážný-detektiv prodejny Penny Market

Alena Lihotská
606 333 112
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 120,- Kč

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (8,00- 17,00 hodin)
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Pouze pro OZP.
Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost. Obsluha kamerového systému.

Požadujeme: Praxe výhodou, není však podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování.
uživatelskou znalost PC

Nabízíme: Zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, možnost práce i na dohodu o provedení práce, prémie za záchyty. Možný příspěvek na dopravu.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, na jeden rok, s možností prodloužení pracovního poměru.Nástup možný IHNED.