Práce Nabídka zaměstnání

Skladník/skladnice

MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

Koráb 133, Tišnov

Detail firmy

Ing. Hana Brázdová
722135614

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

První kontakt: e-mailem (prace@mouka.cz).
Nástup možný ihned.

Společnost MOUKA TIŠNOV, s.r.o. výrobce textilních popruhů hledá vhodné uchazeče o práci na pozici: SKLADNÍK/CE
NÁPLŇ PRÁCE:
o Manipulace s textilním materiálem (textilní přízí) ve skladech, evidence materiálu a jeho pohybů, zásobování výroby, organizace materiálu ve skladu, účast na inventurách.
POŽADAVKY:
o Praxe s řízením VZV podmínkou.
o Přesnost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, pracovní nasazení.
PRACOVNÍ DOBA:
o PO - PÁ 6:00 - 14:30.
o Práce bez víkendů a přesčasů.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE
o Koráb 133, Tišnov - poblíž nádraží v Tišnově.
NABÍZÍME:
o Mimořádné odměny a další benefity dle výkonu a zakázek.
o 5 týdnů dovolené.
o Celozávodní dovolenou v létě a na Vánoce.
o Čtvrtletní a vánoční odměny.
o Příspěvek na dopravné pro dojíždějící zaměstnance.
o Volnočasové poukázky Flexipass.
o V areálu firmy najdete firemní jídelnu, poskytujeme dotované stravování, výběr z 5 jídel denně.
o Najdete u nás přátelský kolektiv a férový přístup nadřízených.
o Preferujeme firemní kulturu malé rodinné firmy do 50 zaměstnanců.
o Práci poblíž nádraží v Tišnově.
V případě zájmu o nabízenou práci zašlete svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody: Mimořádné odměny, až 25 dní dovolené , příspěvek na závodní stravování, poukázky Sodexo Flexi Pass, příspěvek na dopravu pro dojíždějící, zázemí nové výrobní haly přímo u nádraží v Tišnově.