Práce Nabídka zaměstnání

Skladník

LIKOV s.r.o.

Blanenská 1859, Kuřim

Petra Rampulová
730 818 101

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- Kč

První kontakt e-mailem, telefonicky.
LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu.

Rádi byste pracovali ve velmi stabilní české společnosti?
Dokážete si svoji práci zorganizovat, pracovat zodpovědně a samostatně?
Hledáte práci na ranní směnu s volnými víkendy?
Nemáte zatím zkušenost ve skladu a rádi byste ji získali?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Do přátelského kolektivu skladníků hledáme dalšího kolegu, který nám pomůže s expedicí zakázek. Tato práce je vhodná i pro absolventy, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Náplň práce:
- vychystávání expedic pomocí čtečky
- po zaučení obsluha VZV

Požadujeme:
- samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
- dobré pracovní výsledky v minulých zaměstnáních
- výhodou zkušenost s VZV (není podmínkou)

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- dlouhodobé zaměstnání
- čtvrtletní prémie 3 000 Kč
- pololetní prémie
- roční prémie
- příspěvek na závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- mzdový růst po zaučení, na základě zvyšování kvalifikace, přístupu

Směnnost: 6:00-14:30 hod, pondělí - pátek
Místo výkonu práce: Kuřim (výborná dopravní dostupnost z okolí)
Nástup: dle dohody
V případě Vašeho zájmu o pozici a další podrobnější informace zašlete prosím Váš životopis.