Práce Nabídka zaměstnání

Seřizovač CNC stroje MAZAK (Integrex I - 300)

MIRAI INTEX s.r.o.

Tuřanka 858, Brno

Iveta Slavíková

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 38 000,- Kč

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Náplň práce:
- budete obsluhovat a seřizovat CNC obráběcí centrum Integrex I - 300
- určovat vhodné parametry řezu, sestavovat nástroje a materiály, seřizovat funkce stroje a vyrovnávat obráběné části materiálu i nástroje
- nemine Vás ruční kontrola vyráběných dílů pomocí měřidel
- psát programy v systému dialogového programování MAZATROL
- využijete také orientaci, čtení a použití technických podkladů
- budete evidovat technická data o průběhu obrábění a jeho výsledcích

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání technického směru - kovoobrábění.
- ideálně 3 roky praxe v oboru
- prokazatelné pracovní zkušenosti na strojích Mazak Integrex, znalost soustruhového a frézovacího obrábění
- schopnost samostatné práce s technickou dokumentací a výkresy
- poznatky ručních měřidel a jejich použití
- znalost AJ na úrovni práce s technickou dokumentací

Zaměstnanecké výhody:
bezplatné užívání kryokomory přímo v prostorách společnosti, přátelský kolektiv

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.