Práce Nabídka zaměstnání

Sanitář / Sanitářka

Oční klinika Neovize

Viniční 4049, Brno

Petra Kremláčková

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 22 000,- až 25 000,- Kč

První kontakt telefonicky Po -Pa 8:00 - 16:00, nebo e-mailem
Náplň práce: pomocné činnosti nutné pro poskytování léčebné a diagnostické péče v ambulancích a na operačním sále - pod dozorem zdravotní sestry nebo jiného odborného zdravotnického pracovníka způsobilého k výkonu povolání bez odborného dohledu. Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání v oboru Sanitář (osvědčení), nebo způsobilost k výkonu aktuálně v přípravě.
Oční péče a vyšetření, po zkušební době k uvedené mzdě navíc bonusy, příspěvek na stravné, výuka angličtiny, vitamíny a ovoce na pracovišti.