Práce Nabídka zaměstnání

SW Engineer

GoodData s.r.o.-prac.

Lidická 965, Brno

Adéla Miková

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 45 000,- až 90 000,- Kč

Náplň práce: vývoj a údržba cloudového SaaS prostředí zahrnující operační systémy, infrastruktury, funkcionální a technická znalost vnitřní infrastruktury, spolupráce na integračním designu, vývoj a údržba testovacích nástrojů a frameworků požadavky:pokročilá znalost Linuxu na administrátorské úrovni, znalost scriptovacího nebo objektově orientovaného jazyka, zkušenosti s testování SW a testovacími nástroji, zkušenosti s opensource nástroji, schopnost práce v týmu. Nabízíme: stravenky, sick days, dovolená navíc, roční bonusy Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou