Práce Nabídka zaměstnání

SMĚNOVÝ MISTR VÝROBNÍ LINKY POKOVENÍ PLASTŮ

LARS Chemie, spol. s r.o.-prac.

Táborská 4297, Brno

Z. Strmiska

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 23 000,- až 30 000,- Kč

První kontakt e-mailem.
JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
" organizace operátorů výrobní linky na směně
" zajištění realizace plánu výroby, spolupráce s vedoucím linky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
" komunikační schopnosti a dovednosti
" zkušenosti s řízením menšího týmu
" manuální zručnost
" ochotu pracovat na tři směny (ranní - odpolední - noční)
Zaměstnanecké výhody4): " pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem IHNED nebo dle DOHODY
" plný úvazek v kmenovém stavu, žádná agentura
" pravidelnou výplatu mzdy a mzdových bonusů
" pracoviště v Brně, ul. Táborská 197, cca 5 min. od zastávek MHD
" neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád pomůže
" férový přístup nadřízených k zaměstnancům a kvalitní zaučení
" samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení
" stravenkový paušál 50 Kč/směna
" firemní příspěvek na penzijní připojištění nebo Multisport kartu
" možnost využívat permanentku na zápasy HC KOMETA Brno
" odměnu při pracovním a životním jubileu
" odměnu při získání nového zaměstnance
" možnost využívat odpočinkovou místnost s kuchyňkou
" nabízíme dobré sociální zázemí (sprchy, WC, šatna)
" lépe se také poznáme na společných firemních akcích, minimálně 2x za rok
" ad.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.