Práce Nabídka zaměstnání

Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Eaton Elektrotechnika s.r.o. - 03

Průmyslová 1506, Pohořelice

Adriana Hájková
+420 777 747 663

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 110 000,- Kč

První kontakt: e-mailem

Řídící pracovníci v oblasti logistiky (Manager, Central & East Europe Distribution Operations)

Uchazeč je zodpovědný za podporu a rozvoj obchodních případů, chod významných projektů a operací, člověk na této pozici bude zodpovědný za země jako je Rumunsko, Rusko, Ukrajina, Turecko, atd.

Náplň práce zahrnuje následující:
Neustále zlepšování procesů a motivace interního týmu
Zajištění plnění úkolů v distribučních střediskách v příslušných zemích v rámci osvědčených postupů
Řízení nákladní dopravy a logistiky

Požadavky: min. dokončené bakalářské vzdělání, angličtina a ruština na profesní úrovni, znalosti v oblasti logistik a projektování, schopnost práce v týmu i jednání samostatně, komunikační a organizační schopnosti.

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Místo výkonu práce: Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice