Práce Nabídka zaměstnání

Referent zahraničního obchodního oddělení

Čokoládovny Fikar, s.r.o. - 01

Blanenská 1344, Kuřim

Jindřich Fikar
777787783

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 26 000,- až 30 000,- Kč

První kontakt: e-mailem (export@fikar.cz).

Hrubá měsíční mzda od 26000 Kč + prémie

Náplň práce:
- telefonická a e-mailová komunikace se zahraničními odběrateli i dodavateli
- vyřizování objednávek od zahraničních zákazníků
- komunikace se zaměstnanci napříč firmou
- Získávání nových klientů co se týká zahraničního obchodu
- jednání s klienty i dodavateli
- Příležitostná prezentace produktů v rámci služebních cest
- zajištění běžného chodu kanceláře
- vyřizování nabídek, poptávek a objednávek
- zajišťování organizačních, provozních a administrativních záležitostí
- objednávání materiálu a surovin pro výrobu

Požadavky:
- angličtina na komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou
- středoškolské vzdělání
- samostatné řešení úkolů
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz skup. B výhodou
- aktivní přístup k práci
- ochota učit se novým věcem
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- zodpovědnost, organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, vstřícnost, ochota, diplomacie v jednání
- odolnost vůči stresu
- čistý trestní rejstřík
- praxe výhodou

Nabízíme:
- pracovní smlouva na plný úvazek, na dobu neurčitou
- příspěvek na stravování
- zaměstnanecké slevy na naše produkty
- další benefity

Pracovní doba:
8:00 - 16:30 hodin
Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.