Práce Nabídka zaměstnání

Provozní elektrikář - údržbář

TOS KUŘIM - OS,a.s.

Blanenská 1321, Kuřim

Zuzana Zavřelová
724 536 488

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 28 000,- až 32 000,- Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 6:00 - 14:30 hod.

Náplň práce:
Údržba a opravy výrobních strojů a zařízení (kovoobrábění),odborné práce při opravách elektrických částí obráběcích strojů, provádění diagnostiky poruch obráběcích strojů
Požadavky:
- Vyučení v oboru elektro
- Zkušenosti z provozu údržby strojů a zařízení ve strojírenské firmě, osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb., min. §6
- Technické myšlení, samostatnost

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky