Práce Nabídka zaměstnání

Projektový Manažer - Senior

Janus Worldwide odštěpný závod

Křenová 504, Brno

Oleksij Ponomarov

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 53 417,- Kč

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem - zaslat životopis

Náplň práce:
o Správa projektů od počáteční do koncové fáze
o Organizace týmu složeného z inženýrů, překladatelů a DTP specialistů
o Nepřímé vedení celého týmu, dohled nad dodržováním termínů a plánů
o Nastavení a správa celého lokalizačního projektu dle požadavků klientů
o Komunikace s klienty
Požadujeme:
o Vysokoškolské vzdělání
o Komunikativní úroveň angličtiny a ruštiny
o Znalost nástrojů SDL Trados Studio, Across, Wordfast, Wordbee, MemoQ
o Zkušenosti z oblasti jazykové lokalizace, minimálně 3 roky
o Zkušenosti s vedením lokalizačních projektů, minimálně 3 roky

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou