Práce Nabídka zaměstnání

Projektant zdravotní techniky, projektant vytápění

Brno

Sladkého 537, Brno

Marek Cabal

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

První kontakt e-mailem: mcabal@cmprojekt.cz nebo telefonicky.

Projekční kancelář CM projekt, s.r.o., hledá do svého rozšiřujícího se týmu projektanta vytápění a projektanta zdravotechniky. Zpracováváme projekty rodinných domů, bytových domů, administrativních objektů, nemocničních zařízení, hotelů, výrobních areálů apd.
Projektujeme pasivní vytápění a chlazení stropními systémy, aktivním jádrem.
Požadujeme :
• Vzdělání SŠ nebo VŠ
• Praxe v oboru je výhodou
• Nutná znalost AUTOCAD, Protech
• Znalost programů Techcon, CADKON výhodou
• znalost práce na PC – MS Office
• časovou flexibilitu, zodpovědnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce.
Náplň práce:
• výkon pozice projektanta ÚT nebo ZTI pod dohledem zkušených kolegů
• tvorba technického řešení – výpočty, kreslení
• zpracování projektové dokumentace v oblasti ÚT nebo ZTI

Zaměstnanecké výhody:
firmení telefon neomezeně vč. dat, sick days

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.