Práce Nabídka zaměstnání

Projektant zdravotechniky

Brno

Sladkého 537, Brno

Marek Cabal
775 720 727

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

První kontakt e-mailem: mcabal@cmprojekt.cz nebo telefonicky.

Projekční kancelář CM projekt, s.r.o., hledá do svého rozšiřujícího se týmu projektanta zdravotechniky. Zpracováváme projekty rodinných domů, bytových domů, administrativních objektů, nemocničních zařízení, hotelů, výrobních areálů apd.
Samozřejmostí je moderní hardwarové i softwarové vybavení.
Požadujeme :
• Vzdělání SŠ nebo VŠ
• Praxe v oboru je výhodou
• Nutná znalost AUTOCAD
• Znalost programů CADKON výhodou
• znalost práce na PC – MS Office
• časovou flexibilitu, zodpovědnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce.
Náplň práce:
• výkon pozice projektanta ZTI pod dohledem zkušených kolegů
• tvorba technického řešení – výpočty, kreslení

Benefity : sick days, služební telefon pro soukromé účely, sportovní aktivity, firemní teambuildingy léto/zima