Pracovník/ pracovnice do menšího skladu - www.mobilprovas.cz?????

TELEFONY.CZ s.r.o.

Košinova 3113, Brno

Roman Obermajer
722944944

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 29 000,- Kč

Kontakt e-mailem.
Pro naši centrálu - Servisní centrum na ulici Košinova 93 v Brně, přijmeme do pracovního týmu pracovníka / pracovnici na pozici skladníka do našeho menšího skladu ( spíše kancelářské prostředí ).
NÁPLŇ PRÁCE

* vychystávání objednávek, expedice zboží na prodejny
* kontrola kvality přijímaného zboží, štítkování, příjem
* příjem skladových dokladů včetně fyzické kontroly zboží
* práce s vnitropodnikovým systémem
* spolupráce s kolegy
* pracovní doba Po-Pá 8:00 - 17:00 s hodinovou odchylkou (7-16)
NABÍZÍME

* zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
* příjemné pracovní prostředí v novém sídle společnosti
* možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
* motivující finanční ohodnocení
* zajímavá a dobře ohodnocená práce
* možnost nástupu IHNED
* nástupní plat 29.000,-Kč
POŽADUJEME

* dobré komunikační schopnosti
* znalost práce na PC na dobré úrovni
* optimismus, morální a trestní bezúhonnost
* spolehlivost a zodpovědnost
* schopnost pracovat bez chyb, rozeznat produkty z firemního portfolia
* chuť pracovat a učit se novým věcem

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby