Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník v sociálních službách

Centrum Kociánka

Kociánka 93, Brno

Detail firmy

Mgr. Lenka Havlátová
515 504 217

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 27 000,- až 39 000,- Kč

První kontakt emailem.

Požadujeme:
- VŠO/VŠ vzdělání podle kvalifikačních požadavků dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, tj. v oboru sociální práce, sociální/speciální pedagogika, sociální politika apod.
- znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, znalost standardů kvality
- praxe na pozici sociálního pracovníka předností
- praxe z prostředí domova pro osoby se zdravotním postižením je výhodou
- motivaci a předpoklady pro práci s lidmi s postižením a jejich rodinami
- koncepčnost, samostatnost, aktivní přístup i jednání, zodpovědnost
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
- očkování na hepatitidu B

Popis pracovní pozice:
- realizace sociálně právního poradenství, analytické a metodické činnosti pro danou službu, tvorba metodik ke standardům kvality
- plánování, realizace, monitoring a vyhodnocování poskytované sociální služby
- řešení sociálně právních problémů uživatelů jejich sociální situace, účast na jednání se správními orgány a dalšími institucemi v zájmu uživatelů
- vedení evidence zájemců o sociální službu, provádění sociálního šetření, komunikace se zájemci o sociální službu, spolupráce s rodinami uživatelů
- koordinace, vedení a vyhodnocování individuálního plánování v rámci služby, vedení související dokumentace
- spolupodílení se na tvorbě metodik a směrnic za danou službu
- nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, možnost a podporu dalšího vzdělávání a seberozvoje
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou, tábor pro děti, dentální hygienu, dioptrické brýle, knihy, wellnes, sport aj.)
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- obědy ve stravovacím zařízení organizace
- práce na plný úvazek
- platové ohodnocení 27 -39.000,- dle délky praxe + osobní ohodnocení