Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník úklidu (pouze pro OZP/ID)

Tomáš Machálek
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 8 100,- až 14 100,- Kč

První kontakt e-mailem.

CO VÁS ČEKÁ
o zajišťování profesionálního úklidu ploch v budově nebo jejích částech
o udržování, čistění podlah, nábytku a zařízení
o dodržování harmonogramu organizace práce na pracovišti
o výše úvazku 4 hod. denně / 20 hod. týdně
o pracovní doba: Po-Pá 16:00 - 20:00

CO OD VÁS OČEKÁVÁME MY
o zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou
o schopnost samostatné práce
o smysl pro pořádek
o pečlivost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
o práci v zavedené neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
o zajímavou, různorodou a smysluplnou práci
o základní měsíční mzdu 8100 Kč + odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce
o 25 dnů dovolené

KDE BUDETE PRACOVAT
o Brno: Štěpánská 2; Čechyňská 23a

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu:
personalni@prah-brno.cz
Do předmětu vždy uvádějte celý název pracovní pozice.

Máte-li zájem o více informací, prosím, neváhejte nás kontaktovat:
Vedoucí úklidu
tel.: 604 559 597 (prosím volejte v době 14:00-20:00 hod.)

Zaměstnanecké výhody:
bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů