Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník obchodního oddělení

HighTech Industries s.r.o. - 01

Blanenská 1997, Kuřim

Marcel Zítko
+420 774 900 678

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

První kontakt: e-mailem

Pracovník obchodního oddělení: Na plný úvazek - Kuřim
Práce v moderní obchodní společnosti na zajímavých projektech na obchodním oddělení v mladém kolektivu. To vše nabízí společnost HighTech Industries s.r.o.

Práce na počítači je vhodná jak pro zkušené kandidáty s praxí tak i pro méně zkušené kandidáty avšak schopné i ochotné učit se novým věcem. Pro naše obchodní oddělení i eshop teď hledáme zodpovědného člověka který bude vyřizoval nové objednávky, komunikovat se zákazníky i dodavateli a příležitostně zadávat do systému nové produkty. Plusové body získáte, pokud vám není úplně cizí práce na počítači v jakémkoliv obchodním nebo administračním systému. Časem tak můžete získat velmi zajímavý plat a výjimečnou velmi cenou praxi v e-commerce. Začít můžete prakticky ihned po zaškolení.

Náplň práce:
o v obchodním systému vyřizování nových objednávek
o vytváření a zasílání cenových nabídek
o doplňování nových produktů do databáze systému
o komunikace se zákazníky a dodavateli
o častá komunikace v týmu a to hlavně ze začátku v rámci školení
Požadujeme:
o min. SŠ vzdělání s maturitou
o schopnost efektivní práce na PC
o orientace na internetu
o základy excel a word
Výhodou:
o zkušenosti s obchodním systémem a nebo redakčním systémem eshopu
o znalost excelu a wordu
o obchodní vzdělání nebo praxe na obchodní pozici
Osobnostní předpoklady:
o zodpovědný přístup k práci, rychlost a efektivnost, samostatnost a zájem o seberozvoj
Nabízíme:
o firemní zaučení
o dlouhodobou spolupráci
o po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
o zajímavá práce s moderními technologiemi
o příjemné pracovní prostředí
o mobilní telefon a notebook
o možnost seberealizace a odborného růstu
o odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu
o možnost nástupu okamžitě po domluvě

Zaměstnanecké výhody: notebook, telefon, přiležitostná homeoffice, stravování v areálu, placené přesčasy, bonusy