Práce Nabídka zaměstnání

Pomocná síla v kuchyni

NOPTASTE s.r.o. - 01

Lidická 316, Šlapanice

Ondřej Velan
777951619

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 20 000,- Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Nástup možný ihned.

Společnost NOPTASTE s.r.o. přijme pracovníka/-ci na pozici

POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI V OBLASTI ZDRAVÉ VÝŽIVY

Požadujeme:
- spolehlivou a pracovitou osobnost s pozitivním vztahem ke zdravé výživě
- týmového hráče
- optimistický přístup k práci
- potravinářský poukaz

Náplň práce:
- výpomoc v kuchyni s přípravou zdravého pokrmu zvaného KIMCHI
- loupání, čištění a míchání zeleniny
- pomocná síla kuchaři
- mytí nádobí a úklid kuchyně
- balení jídel

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr/20 000,- Kč
- nástup možný IHNED
- veškeré prostředky a podporu nezbytnou pro výkon činnosti
- práce ve stabilní společnosti s místem výkonu v Brně Šlapanicích
- denní směny

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete prosím Váš životopis na e-mailovou adresu ondrej.velan@kimchiclub.cz, popř. volejte na tel. číslo:777 951 619