Práce Nabídka zaměstnání

Ostatní uklízeči a pomocníci

Principio s.r.o.

Zapletalova 81, Brno

Jana Koblížková

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 15 200,- až 19 000,- Kč

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky, úterý 10:00 - 12:00 hod.

Místo výkonu práce: závisí od sídla klienta - celá ČR

Požadavky:
Komunikativní úroveň anglického jazyka je nutností
Ochota pracovat na 3 směny je nutností
Čistý výpis z rejstříku trestů je nutností
Dobrý zdravotní stav
Nekuřačka/nekuřák
Samostatnost, pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti, příjemné vystupování
Maximální diskrétnost a mlčenlivost
Klienti požadují úklid i v nočních hodinách, je proto nutná ochota práce ve směnném provozu.

Pracovní náplň:
Veškeré úklidové práce v kancelářích, komerčních prostorách (např. vysávání, vytírání podlad, mytí oken, vynášení odpadků, utírání prachu, čištění spotřebičů, apod.) a venkovních prostorách (např. hrabání listí, zalévání, sekání trávy, sezónní údržba apod.)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou