Práce Nabídka zaměstnání

Operátor provozu Staré Brno

Teplárny Brno, a.s. - provoz Staré Brno

Rybářská 802, Brno

Ing. Hana Žitníková
545169242

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Operátor PSB - Provoz Staré Brno"

Požadavky:
" Vzdělání - vyučení - technický směr
" Základní znalost práce na PC (MS office)
" Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, rozhodnost, ochota učit se novým věcem
" Výpis z trestního rejstříku (ne starší než 3 měsíce)
" Praxe v energetice a s obsluhou energetických nebo strojních zařízení výhodou
" Osvědčení k obsluze vyhrazených tlakových zařízení - kotlů výhodou
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Odpovídá za včasné zprovoznění výrobního zařízení, jeho uvedení na potřebný výkon a provozní parametry dle požadavků směnového inženýra, asistenta nebo technika provozu PBS a PSB.
" Odpovídá za provozování zařízení z hlediska maximální účinnosti a hospodárnosti provozu.
" Koordinuje provoz kotlů, výměníkové stanice a pomocných zařízení tak, aby byly dodrženy parametry na zařízení a uspokojeny dodávky tepla.
" Zajišťuje provozování obsluhovaného zařízení v souladu s MPPP, ČSN, OEG, technologickými a bezpečnostními režimy.
" Zajišťuje pochůzkovou činnost, kontroly a obsluhu pomocných provozů, kde provádí manipulace stanovené MPPP a provozními pokyny v rozsahu svého pověření.
" Provádí v pravidelných intervalech pochůzku zařízení, opisy předepsaných hodnot do provozních formulářů.
" Provádí obsluhu vyhrazených tlakových zařízení (kotle, TNS) a vyhrazených Provádí manipulace na vizualizaci řídicího systému parních kotlů a pomocných zařízení v souladu s provozními a bezpečnostními předpisy.
" Provádí údržbu na zařízení, úklid přidělených úseků a zařízení, případně vykonává další práce související s problematikou provozu Staré Brno dle pokynů nadřízených.

Nabízíme:
" Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 36 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,…)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
" Možnost využít firemního bytu

Nástup do pracovního poměru ihned na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců - je vyžadováno z důvodu spočívajícího v povaze práce) zašlete nejpozději do 07. 02. 2022 do 12:00. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s.

Odpovězte na inzerci elektronicky nebo v pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 12.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00. Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "VŘ - Operátor PSB".

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.