Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupci

SMS finance, a.s. AZ Tower

Pražákova 1008, Brno

Detail firmy

Hana Jobová

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- až 40 000,- Kč

Hledáme nové obchodní zástupce a administrativní pracovníky! Práce je čím dál více a my to bez nových kolegů již nezvládneme. Nové kolegy si od začátku zaškolíme, takže praxe v oboru není nutná. Dáme Vám prostor se rozvíjet a učit se od těch nejlepších.

Náplň práce:
- spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, investiční společnosti atd.)
- zajišťování dílčí odborné práce přidělené manažerem
- práce v kanceláři či terénu
- příprava podkladů pro obchodní jednání
- budování dlouholetých vztahů s klienty
- sjednávání úvěrových, investičních a pojistných smluv

Co u nás uplatníte?
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- flexibilita a cílevědomost
- profesionální a skvělou komunikační schopnost s klienty
- zkušenosti s prodejem výhodou
- min. SŠ/VŠ vzdělání
- řp. sk. B
- nadstandartní finanční ohodnocení
- pravidelné vzdělávání
- zvýhodněný firmní tarif
- příspěvek na telefon, notebook a automobil
- multisport kartu
- zázemí silné společnosti s rodinným přístupem