Práce Nabídka zaměstnání

Obchodně administrativní pracovník/ce

M e d i m spol. s r.o.

Selská 38, Brno

Vladimír Pelánek
545 235 668

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 27 000,- Kč

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Požadujeme praxi v oboru, aktivní přístup k zadaným úkolům, znalost práce na PC, vstřícný přístup k zákazníkům, loajalitu k zaměstnavateli, svědomitost a spolehlivost, alespoň základní znalost angličtiny, vzdělání zdravotnického zaměření výraznou výhodou, ŘP sk.B.

Náplň práce:
aktivní kontakt se zákazníky, tvorba obchodních nabídek a marketingových materiálů, kontakt se zákazníky s občasným výjezdem, běžné administrativní práce.

Zaměstnanecké výhody:
zaměstnanecké benefity