Práce Nabídka zaměstnání

OPERÁTOR CNC/SEŘIZOVAČ - OBSLUHA FRÉZKY 3 X,5 X

ZELTWANGER AMT s.r.o.

Blanenská 1857, Kuřim

Gabriela Kočková
541 262 101

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 28 000,- až 45 000,- Kč

První kontakt: e-mailem
Nástup možný ihned.

Váš profil
SOU, SOŠ technického zaměření,Praxe min. 1 rok obsluha CNC frézky 3X,5X,Zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu výhodou,čtení výkresové dokumentace
Náplň práce: Obsluha CNC frézky (SINUMERIK, 3 X, 5 X),Malosériová a kusová výroba, kontrola vyrobených dílů

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, Multisportkarta, školení,jazykové kurzy,prémie, firemní akce, Penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, Flexi Pass, volené víkendy