Práce Nabídka zaměstnání

Montér obráběcích strojů

TOS KUŘIM - OS,a.s.

Blanenská 1321, Kuřim

Zuzana Zavřelová
724 536 488

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 38 000,- Kč

První kontakt e-mailem, osobně, nebo telefonicky (pracovní dny 6:00-14:30 hod.).
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Vhodné i pro OZZ.

Náplň práce:
- Montáž frézovacích hlav a vřeteníků, odměřování součástek dílců skupin
- Komunikace s oddělením konstrukce a technologie
Požadavky:
- vyučení v oboru zámečník, strojní mechanik, mechanik-seřizovač nebo příbuzném oboru
- orientace ve výkresové dokumentaci
- přesnost, spolehlivost
- manuální zručnost, samostatnost

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 20.000,- Kč, výhodné tel.tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky