Práce Nabídka zaměstnání

Montér NN-VN

Simona Ing. Svobodová
373 303 135,373 303 113,373 303 219

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 9-14 hodin
Kontaktní osoba: Ing. Simona Svobodová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS
telefon: 373 303 135, 373 303 219, 373 303 113

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce na stavbách NN/VN, kabelové i venkovní vedení
POŽADAVKY:
Řidičský průkaz B
Vzdělání v oboru elektro výhodou
Zkušenost v oboru
Obsluha MP
Zodpovědnost
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Nástupní mzda dle kvalifikace a zkušeností. Umíme ocenit zejména vyhlášku 50/1978 Sb., PPN a další oprávnění.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady), možnost bezúročné firemní půjčky, služební telefon, výhodný akciový program pro zaměstnance

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.