Práce Nabídka zaměstnání

Montážní, kompletační a balící práce

Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. - 01

Blanenská 355, Kuřim

Monika Novotná
771 150 280
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 8 950,- až 16 000,- Kč

První kontakt: první kontakt telefonicky (9-12hod.) nebo e-mailem (kurim@tozaridime.cz)
Pouze pro OZP.

Pracovní náplň:

- ruční kompletace drobného zboží a reklamních předmětů
- jedná se o práci v sedě.
- jednoduchá nenáročná práce

Pracovní doba: možnost úpravy pracovní doby dle domluvy /4-6 hod úvazek/. Práce na HPP.

Požadujeme: ochotu pracovat, manuální zručnost, přesnost, zodpovědnost.

Nabízíme:
zaškolení, příjemné pracovní prostředí a kolektiv
odměňovací systém dle konkrétních projektů k základní mzdě
4 hod ranní směny 7:00 - 11:00 nebo 11:00-15:00
Doba určitá s možností prodloužení.

První kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.