Práce Nabídka zaměstnání

TOS KUŘIM - OS,a.s.

Blanenská 1321, Kuřim

Zuzana Zavřelová
724 536 488

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

První kontakt: telefonicky (v pracovní dny 6:00-14:30), e-mailem nebo osobně
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadavky: vzdělání technického směru, organizační schopnosti, zkušeností s vedením týmu, všeobecná znalost práce na PC, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, řidičský průkaz

Náplň práce: řízení a organizace práce části montáže obráběcích strojů (cca 35 zaměstnanců), úzká spolupráce s vedoucím montáže, přidělování dílčích úkolů, zabezpečení časové návaznosti dle výrobního plánu. Budete komunikovat s jednotlivými útvary firmy - konstrukcí, plánováním, logistikou, spolupracovat s technologickou přípravou výroby na optimalizaci technologických postupů.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, výhodné tel.tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky